Distanční výuka - Mateřská škola, Nové Město nad Metují, Na Františku 845

Distanční výuka
Josefínka
Filípek
Dobrý den všem ve školce,
snažili jsme se splnit alespoň část z poslaných úkolů. Poslechli jsme si písničku, koukli na video s jarní tématikou a vyřešili jsme úlohy. Běháme po venku a už se těšíme na jaro.
Joja
Mockrát děkujeme za nápady.
Povídali a zpívali jsme si o lidském těle a pak jsme ho malovali. Ještě nás čeká povídání o Krtečkovi. Těšíme se.
25.3.2021 - Josefínka objevuje jarní kvítí a vytváří kuřátka s pomocí korku..;-)
Pozdrav od Fildy
Filípek zdraví paní učitelky a posíláme pár fotek z minulého týdne.
22.3.2021 - Zdravíme paní učitelky, posíláme fotky z minulého týdne
Tom
Zdravíme, s Tomem jsme udělali listy a učíme se básničku, už mu docela jde i když :) snažíme se.
Martínek
Martínek sázel semínka.
Ríša
Video o koloběhu vody jsme viděli 10x, stříháme, kreslíme, sázíme květiny, básničku procvičujeme, přejeme krásný den
Karolínka
Dobrý den.
Karolínka si zasadila osivo a teď se o něj pečlivě stará, a s babičkou přesazovala papriky. Básničku jsme se pilně učili a naučili se jí 😊.
Jůlinka
Už se těším na večerní čtenou pohádku od paní učitelky pomocí videokonference.
Matyáš
Posíláme úkoly za tento týden. Kromě básnicky zvládáme vše, ale trénujeme jí jen co to jde. Video jsme viděli asi 3x, moc se líbilo.
Majda
Dobrý den, děkujeme za úkoly a posíláme zpět vyřešené. Mějte se hezky.
Aktualizace 12.3.2021: Dobrý den, posílám další úkoly. Už se těším do školky. Majda
Kačenka
Dobrý den, všechny paní učitelky moc zdravíme a už se těšíme na setkání s vámi i s kamarády. Některé úkoly jsme splnili a posíláme je v příloze. Další fotka je Kačenka chystající si večeři. Mějte se moc hezky a hlavně buďte zdravé. Kačenka s maminkou.
Kája
Posíláme, co Kája splnila.
Leonka
Leonku to náramně baví, má vše rychle hotové.
Vojta
Dobrý den, děkujeme a posíláme Vojtovu práci.
Kubík
Dobrý den, v příloze posílám vypracované úkoly. Kubík Vás moc pozdravuje. Krásný den přeji.
Eďík
Zdravíme do školky a posílám foto z 'aktivit' co se podařilo vyfotit;-)
Anička
Dobrý den, zasíláme část tvorby Aničky a její pozdrav.
Kryštof
Dobrý den, Kryštof Vám zasílá v příloze vyplněné úkoly a pozdravuje Vás i druhou paní učitelku :-). Hezký zbytek dne.
Kačenka
Dobrý den, posílám Kačky úkoly. Baví jí to, nejradši by dělala úkoly i za bratra 😁 Moc vás zdraví a přejeme hodně zdraví 🍀
Jonáš
Ahoj, dobrý den, děkujeme za zasílání nápadů na zabavení dětí. Včera jsme tvořili kočičky a zajíčka :-)